Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Automatinis vandens minkštinimo filtras WaterBoss 900

Sena kaina: 1,155.00 
981.75 
Sutaupote: 173.25  (15%) Sutaupyk 15%
WB900
+

Minimalus užsakymo kiekis "Automatinis vandens minkštinimo filtras WaterBoss 900" yra 1.

WaterBoss® Model 900 vandens minkštinimo filtras skirtas didesnėms šeimoms.
Sužinokite apie tikrąją naudą, bei ekonomišką sprendimą pasirinkti minkštą vandenį.
Viso namo vandens minkštinimo filtras suteikia geresnį vandens skonį, švelnią odą ir minkštus audinius.
WaterBoss vandens minkštinimo sistema – galingas 4 kombinacijų derinys: filtruoja, minkština, pašalina geležį ir pagerina vandens skonį! Waterboss filtras yra su elektroniniu valdymo vožtuvu, kuris ne tik vykdo filtro regeneracijas pagal Jūsų sunaudotą vandens kiekį, bet ir optimizuoja druskos bei vandens, reikalingo filtro regeneracijai, sąnaudas.
WaterBoss užpildas, skirtingai nei tradiciniai vandens minkštintojai susideda iš 2-jų skirtingų užpildų: užpildas, šalinantis mechanines daleles ir smulkios frakcijos labai efektyvi katijonitinė derva. Sistema sukomplektuota su elektroniniu valdymo vožtuvu, kuris turi vandens skaitiklį, todėl šio filtro valdymo vožtuvo mikroprocesorius koreguoja filtro regeneracijų intervalo ilgį priklausomai nuo Jūsų sunaudoto vandens kiekio. Jei Jūs sunaudojate daugiau vandens, jis regeneracijas patankina, jei mažiau – paretina. Būtent dėl šios priežasties filtras ekonomiškai naudoja druską skirtą vykdyti regeneracijoms. Patentuota kelių skyrių talpa, unikalus užpildų mišinys, modernus valdymo vožtuvas – tai priežastys, dėl kurių WaterBoss serijos filtrai puikiai minkština vandenį, šalina geležį, gerina vandens skonį, iki 80% sutaupo vandens ir iki 50% sutaupo minkštinimo druskos sunaudojamos regeneracijos metu.
WaterBoss linija siūlo 10 metų garantiją korpusui ir 3 metų garantiją elektroninėms ir kitoms dalims. Tai ilgiausia garantija vandens minkštinimo sistemų rinkoje.

1. Draugiška vartotojo sąsaja. Įvesti duomenys išsaugomi atmintyje.
2. Valdymo vožtuvas. Begarsis, pilnai automatinis.
3. Dviejų skyrių filtruojanti talpa. Apima save apsiplaunantį ir minkštinimo užpildus.
4. Avarinio uždarymo plūdė. Apsaugo nuo persipylimo.
5. Ypač tanki, Premium klasės, katijonitinė derva.
6. Patentuotas srovės skirstytuvas. Užtikrina vandens tekėjimą per visą užpildą.
7. Tvirtas plastikinis korpusas. Talpina filtro korpusą ir druskos talpyklą.

Išskirtinės savybės:
Itin smulkios frakcijos, 0,2 mm minkštinimo sorbentas užtikrina maksimalų efektyvumą minkštinant, bei šalinant geležies ir mangano jonus. Kituose filtruose frakcija buna 0,2 - 0,5 mm.
Plati užpildo talpa su specialiu vandens skirstytuvu, neleidžianti susidaryti sąstingio zonoms.
WaterBoss siūlo 10 metų garantiją korpusui ir 3 metų garantiją elektroninėms ir kitoms dalims. Tai ilgiausia garantija vandens minkštinimo sistemų rinkoje.
Pagamintas JAV.

Matmenys (plotis x gylis x aukštis), mm: 380 x 480 x 780
Užpildo kiekis: 28.3 l
Nominalus debitas: 1.8 m³/h
Maksimalus debitas: 3.6 m³/h
Pajungimas: ¾" colio
Filtro korpuso dydis, DxA: 11.5 x 21"
Vožtuvas: Hague Quality Water
Druskos talpos tūris: 73 l

Gamintojas:
WaterBoss
Jungtis :
¾"
Duomenys iš:
2016 m. katalogo
Automatinis minkštinimo filtras WaterBoss 700 Sutaupyk 15%
1,015.00  862.75 

Svarbi informacija

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 18 val. darbo dienomis, 9 - 15 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.