Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Dušo stovas Ravak Termo 300 TE 093.00/150, su termostatiniu maišytuvu ir dušo komplektu

Sena kaina: 439.00 
329.25 
Sutaupote: 109.75  (25%) Sutaupyk 25%
X070099
+

Minimalus užsakymo kiekis "Dušo stovas Ravak Termo 300 TE 093.00/150, su termostatiniu maišytuvu ir dušo komplektu" yra 1.

Optimalaus pločio besisukantis viršutinis dušas, papildytas rankiniu dušu, suderina savyje praktiškumą, stilių ir komfortą. Dvigubose dušo sistemose galima įrengti termostatinius vandens maišytuvus, kurie maudantis užtikrina, kad vandens temperatūra nesikeistų.
Palaiko nustatytą vandens temperatūrą: subalansuoja slėgio svyravimus vamzdžiuose ir užtikrina, kad duše ar vonioje tekantis vanduo būtų Jūsų nustatytos temperatūros. Kas bent kartą išbando termostatinį maišytuvą, niekada daugiau jo nebekeičia.
Reguliuojamas viršutinio dušo aukštis: 91 - 134 cm. nuo maišytuvo.
Dušo laikiklis valdomas viena ranka: paspauskite svirtį ir pastumkite laikiklį į pageidaujamą aukštį.
Dušo galvutę galima pasukti į šonus.
Metalinis laikiklis: stabilus ir tvirtas.
Keturkampė trijų funkcijų dušo galvutė Air, 25 cm. × 25 cm. Air funkcija leidžia orą įsiurbti į dušą, taip suteikdama dar didesnį maudymosi malonumą.
ABS baltas plastikas.

Maišytuvas:

  • tarpašiniai maišytuvo matmenys: 150 mm.
  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminė; termostatinis, galima reguliuoti vandens temperatūrą
  • temperatūros valdymas kairėje – Cool Body
  • jungiamosios žarnos: viršutinio ir rankinio dušo galvutės
  • maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinkamas: visoms Ravak dušo kabinoms

Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Gamintojas:
Ravak
Atstumas tarp ašių:
150 mm
Duomenys iš:
2018 m. katalogo

Svarbi informacija

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 18 val. darbo dienomis, 9 - 15 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu info@santechnikavisiems.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.