Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Elektrinių rankšluosčių džiovintuvų valdiklis Terma KTX4, baltas, spiralinis laidas

Sena kaina: 56.00 
42.00 
Sutaupote: 14.00  (25%) Sutaupyk 25%
KTX4SWBALT
+

Minimalus užsakymo kiekis "Elektrinių rankšluosčių džiovintuvų valdiklis Terma KTX4, baltas, spiralinis laidas" yra 1.

Akį traukiantis dizainas, plati funkcijų gama ir galimybė taupyti energiją - taip galima trumpai nusakyti pagrindines elektrinių rankšluosčių džiovintuvų valdiklio Terma KTX4 savybes.
Šis prietaisas turi 5 žingsnių temperatūros reguliavimo nuo 30°C iki 60°C diapazoną. Elektroninis temperatūros jutiklis užtikrina tikslią šildymo kontrolę. Parodomas esamas šildymo ciklas, nustatyta temperatūra ir sistemos būklė.
KTX4 pritaikytas naudojimui su TS 1 šildymo elementu, su Terma-Split jungtimi, kuri leidžia teną atjungti nuo valdiklio galvutės. Yra šildymo laiko skaitiklis energijos sąnaudų skaičiavimui.
Laikmatis automatiškai išjungia kaitinimo elementą (teną) po 1, 2, 3 ar 4 valandų.
Galimas nuotolinis valdymas per išorinį infraraudonųjų spindulių sieninį valdiklį.
Valdiklis prisimena buvusius nustatymus ir po elektros energijos tiekimo sutrikimų, todėl tinka naudojimui su išoriniais laikmačiais ir išmaniųjų namų sistemomis.
Saugumas - valdiklis KTX4 turi ne tik apsaugą nuo užšalimo, bet ir dvigubą apsaugą nuo radiatoriaus perkaitimo. Sauso radiatoriaus atvejui numatyta papildoma apsauga. Prietaiso veiklos sutrikimus padeda pašalinti rodomi klaidos kodai.

  • LED ekranas.
  • Spalva: baltas
  • El. tiekimas: 230V/50Hz.
  • Radiatoriaus jungtis: ½"
  • Spiralinis laidas
Gamintojas:
Terma

Svarbi informacija

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 18 val. darbo dienomis, 9 - 15 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu info@santechnikavisiems.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.