Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Fernox F3 šildymo sistemų ploviklis

Sena kaina: 46.50 
41.85 
Sutaupote: 4.65  (10%) Sutaupyk 10%
fer57762
+

Minimalus užsakymo kiekis "Fernox F3 šildymo sistemų ploviklis" yra 1.

Fernox "Cleaner F3" yra efektyvus centrinio šildymo sistemų ploviklis, kurio pagalba iš įvairios būklės sistemų pašalinamos nuosėdos, kalkės, purvas. Ploviklis padeda atstatyti sistemos darbo efektyvumą ir tokiu būdu sumažina šildymo kaštus. Taip pat išplauna katilų šilumokaičius bei pašalina skleidžiamą triukšmą. Ploviklis taip pat tinka naujų šildymo sistemų išplovimui prieš eksploatacijos pradžią – pašalina fliusų likučius, tepalus (naujų radiatorių ir plieninių vamzdžių vidus gamykliškai yra padengtas spec. alyvomis) ir kitokias naujose sistemose pasitaikančias gamybines liekanas.

  • Universalus visų tipų ir amžiaus šildymo sistemų plovimo skystis
  • Pašalina dumblą, geležies oksidus, kalkes ir kitokius teršalus
  • 1 buteliuko ploviklio užtenka išplauti 130 l tūrio sistemą
  • Tinka visiems metalams ir plastikams
  • Neutralaus pH, nepavojingas žmogui ir aplinkai
  • Talpa: 500 ml
Gamintojas:
Fernox
Duomenys iš:
2022 m. katalogo

Svarbi informacija

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 17 val. darbo dienomis, 9 - 14 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.