Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Franke

Franke logotipas

1911 m. Šveicarijoje, Rorschach mieste, Hermann‘as Franke pradėjo gaminti nerūdijančio plieno plautuves. Įkurta įmonė per šimtą metų išaugo į “Franke” įmonių grupę – sėkmingą tarptautinį koncerną.

Kuriami produktai ir technologiniai sprendimai nukreipti į aukštos kokybės sistemas, pradedant virtuvės, gastronomijos , profesionalaus kavos ruošimo, gėrimų ruošimo technologijomis ir baigiant komercinių patalpų santechnikos įranga. Visi produktai gaminami tik aukščiausios kokybės, pasitelkiant inovacijas ir dizaino principus.

2015 m. „Franke“ įmonių grupėje dirbo apie 9.000 darbuotojų 68 įmonėse ir 38 šalyse, o įmonės apyvarta sudarė 2,03 mlrd. Šveicarijos frankų. „Franke“ įmonių grupė sudaryta iš 5 padalinių, kurie suskirstyti pagal produktų pritaikymo sritį. Tai „Franke“ virtuvinės sistemos, „Franke“ greito maisto paruošimo sistemos, „Franke“ vandens sistemos, „Franke“ kavos sistemos ir „Franke“ gėrimų ruošimo sistemos.