Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Franke maišytuvai plautuvėms

Plati Franke gaminių gama leis išsirinkti patinkantį vandens maišytuvą ir moderniausio dizaino mėgėjui, ir klasikinių formų vertintojui.

Prieš maišytuvo montavimą svarbu nepamiršti kai kurių techninių dalykų.

Prieš montuojant maišytuvą būtina kruopščiai išplauti vamzdyną, kad jame neliktų rūdžių ir suvirinimo darbų liekanų, įvairių gumų ar tarpinių liekanų bei kitų šiukšlių, galinčių patekti į maišytuvą. Jeigu vamzdynuose esantys nešvarumai pateks į maišytuvą, jie gali pažeisti tarpines ar kitaip sugadinti maišytuvą. Siekiant užtikrinti, kad nešvarumai nepatektų į maišytuvą, vamzdyne turi būti įrengtas grubus vandens valymo filtras. Garantija negalios, jeigu grubaus valymo filtro nebus.

Chromuotas ar granitu padengtas paviršius reaguoja su valymo priemonėmis, kurios skirtos kalkėms valyti ir kurių sudėtyje yra rūgščių ir abrazyvinių (kietų, braižančių) dalelių. Negalima naudoti tų valymo priemonių, ant kurių pakuotės įspėjama, kad jos netinka chromuotiems paviršiams. Valyti tik su vandeniu ir muilu.