Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Filtrai Filtrai

Kieto kuro katilai Atmos

Atmos katilai sukonstruoti medžio deginimui dujų generacijos principu, su elektriniu ventiliatoriumi. Sudegus kurui, ventiliatorius automatiškai išsijungia. Katilai gaminami iš 3 - 8 milimetrų storio atsparių ugniai plieninių lakštų.
Šie aukštos kokybės kieto kuro katilai turi didelę pelenų talpą (galima pelenus valyti kartą per savaitę), keraminę degimo kameros dangą ir daug kitų šiuolaikinių technologijų patobulinimų bei atitinka ES standartą EN 303-5.
Atmos katilai turi būti įrengiami su LADDOMAT 21 arba ESBE termoreguliaciniu vožtuvu, kurie užtikrintų ne žemesnę kaip 65 °C grįžtančio vandens temperatūrą. Iš katilo ištekantis vanduo turi nuolat būti 80 - 90 °C laipsnių temperatūros.
Visi Atmos katilai yra išbandyti ir sertifikuoti daugelio šalių laboratorijose ir bandymų centruose: Čekijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Austrijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Lietuvoje.