Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Kieto kuro katilai Vigas

Kieto kuro katilų Vigas darbas grindžiamas pirolizinės dujų generacijos principu. Mediena ar kita organika kaitinama skyla ir susidaro degios dujos, kurios sumaišomos su pašildytu antriniu oru ir deginamos. Tai efektyvesnis kūrenimo būdas ir lyginant su klasikiniu malkų deginimu, sutaupoma kuro.

Šie katilai skirti kūrenti įvairaus tipo sausai medienai (iki 20 % drėgnumo). Kuo mediena sausesnė, tuo mažiau energijos sunaudojama joje esančiam vandeniui išgarinti ir daugiau šilumos tenka katilo vandeniui kaitinti - didėja katilo galia.

Vigas katilai gaminami iš 6 mm storio specialaus katilinio lakštinio plieno. Ten, kur katilo detalės nesiliečia su kuru ir įkaitusiomis dujomis, naudojamas 4 mm storio plienas. Šilumokaitis pagamintas iš 4.5 mm plieno vamzdžių, degiklis iš ugniai atsparaus betono, o degimo kamera išklota šamotu.