Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Naujienos bei kita informacija

2016-09-06
autorius Web Master

Mūsų tinklaraštis - naujienos apie mūsų parduotuvės akcijas, gautas naujas prekes ir kitus įvykius bei naudingi patarimai.

Jeigu Jums patogiau pirkti Kaune, Veiverių 55, primename UAB „Certa“ parduotuvės darbo laiką:

  • Darbo dienomis: 8 - 18 val.
  • Šeštadienį: 9 - 15 val.

Sekmadienį nedirbame.

Siurbliukai WITA

2019-07-24
autorius Admin A

Vokiečių gamintojo WITA cirkuliaciniai siurbliai kokybiški, patvarūs ir daug efektyvesni - Jūsų namams.

WITA siurbliai mūsų internetinėje parduotuvėje:

https://www.santechnikavisiems.lt/cirkuliaciniai-s...

Terminus gyvatukai ir kopėtėlės parduotuvėje

2019-05-31
autorius Admin A

Mūsų parduotuvėje Kaune, galite apžiūrėti Terminus nerūdijančio plieno džiovintuvus. Norintys išskirtinumo vonioje gali išsirinkti iš Retro serijos džiovintuvų.
Gyvatukams ir kopėtėlėms Terminus suteikiama net 10 metų garantija ir jie tinkami instaliuoti į vandentiekio sistemas.

https://www.santechnikavisiems.lt/ranksluosciu-dziovintuvai/

Šie džiovintuvai net ir po 10 metų interjere atrodys kaip nauji. Patys tuo įsitikinkite!

Katalogą galite parsisiųsti ČIA


.
Video apie TECEflex jungtis

2018-08-06
autorius Admin A
TECEflex jungčių veikimo principas

Trumpas filmukas (vokiškai, bet esmė aiški ir be žodžių) apie labai plačios paskirties - tinka šildymui, vandentiekiui, dujotiekiui ir suspaustam orui - TECEflex jungčių sistemą:


Kaip išsirinkti Franke plautuvę?

2018-07-05
autorius Admin A
Franke plautuvė Pebel

Kartais būna sunku apsispręsti, kokią virtuvės plautuvę pasirinkti.
Štai keli patarimai.
Plautuvės dydis: jeigu indus plaunate indaplovėje, pakaks mažos plautuvės. Jeigu indaplovės nenaudojate ir dažnai šeimininkaujate, geriau bus didesnė plautuvė.
Plautuvės medžiaga: galima rinktis plautuvę iš nerūdijančio plieno, tektonito ir fragranito. Visos šios Franke naudojamos medžiagos yra kokybiškos, tačiau kiekviena turi savo unikalių savybių.

Nerūdijančio plieno plautuvės paviršiuje lengviau pastebimi smulkūs įbrėžimai, tačiau ši medžiaga išskirtinai ilgaamžė - nerūdija, nesidažo nuo maiste esančių dažiklių ir atspari daugiau kaip 1000°C temperatūrai. Nerūdijančio plieno plautuvės beveik neįmanoma atsitiktinai sugadinti.

Fragranitas ir tektonitas gali būti įvairių spalvų, jų paviršiuje mažiau pastebimi įbrėžimai. Bet jie mažiau atsparūs aukštai temperatūrai (fragranitas iki ~ 280°C, tektonitas iki ~ 300°C) ir šiek tiek įgeria maistinius dažus. Iš šių kompozitų pagamintose plautuvėse indų negalima palikti ilgam laikui.


Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros „Karštoji linija“

2018-06-13
autorius Admin A
APVA karštoji linija

Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros „Karštoji linija“ žada atsakyti į Jūsų klausimus, susijusius su finansinės paramos gyvenamų namų modernizavimui ir atsinaujinančių išteklių diegimui telefonu 8678 83703.

Aplinkos projektų valdymo agentūra kvietimą teikti paraiškas šioms investicijoms gauti numato paskelbti iki liepos vidurio. Iki kvietimų paskelbimo bus patvirtinti visi reikalingi teisės aktai, kuriuose bus detalizuoti visi reikalavimai pareiškėjams, reikalingi kartu su paraiškomis pateikti dokumentai ir kita projektų įgyvendinimui aktuali informacija.

Prašome atkreipti dėmesį, kad paraiškos, kol nėra paskelbti kvietimai, nepriimamos.

2018 m. liepos gale paraiškų priėmimas buvo sustabdytas: https://www.apva.lt/stabdomas-kvietimas-fiziniams-...


Franke Fragranite plautuvė: du būdai padaryti skylę maišytuvui

2018-05-22
autorius Admin A
Skylės gręžimas Fragranit plautuvėje

Geriausia, kai darbą daro tai išmanantis žmogus. Bet padaryti skylę vandens maišytuvui Franke Fragranit plautuvėje nėra sudėtinga ir šiame filmuke pamatysite net du būdus tai atlikti:

Įvedama dvinarė šilumos kaina šilumos vartotojams, kurie įsirengia mišrias šildymo ar karšto vandens sistemas

2018-03-30
autorius Admin A
Saulės kolektoriai

2018 m. kovo 29 d. Seimas priėmė Šilumos ūkio įstatymo pataisas, kuriomis įvedama privaloma dvinarė šilumos kaina šilumos vartotojams, kurie įsirengia mišrias, t. y. kombinuotas, šildymo ar karšto vandens sistemas.
Priimtomis pataisomis taip pat nustatomas pastato šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros maksimalių tarifų perskaičiavimo periodiškumas. Tarifai galės būti nustatomi ne trumpesniam kaip 3 metų ir ne ilgesniam kaip 5 metų laikotarpiui.

Plačiau: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=119&p_k=1&p_...

Vokiškų TECE grindinio šildymo kolektorių montavimas

2018-01-23
autorius Admin A
Tece video iliustracija

Patogaus ir greito Tece grindinio šildymo kolektorių montavimo video iliustracija.

Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas fizinių asmenų vieno ar dviejų butų gyvenamuosiuose namuose - LAAIF nebepriima paraiškų

2018-01-18
autorius Admin A
LAAIF

2017 m. gruodžio 28 d. 24:00 val. sustabdytas Projektų registracijos formų priėmimas kompensacinei išmokai gauti pagal 2017 m. priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas fizinių asmenų vieno ar dviejų butų gyvenamuosiuose namuose, pakeičiant iškastinį kurą naudojančią energijos gamybą“: http://www.laaif.lt/lt/demesio-bus-stabdomas-fizin...