Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Kaip išsirinkti Franke plautuvę?

2018-07-05
autorius Admin A
Franke plautuvė Pebel

Kartais būna sunku apsispręsti, kokią virtuvės plautuvę pasirinkti.
Štai keli patarimai.
Plautuvės dydis: jeigu indus plaunate indaplovėje, pakaks mažos plautuvės. Jeigu indaplovės nenaudojate ir dažnai šeimininkaujate, geriau bus didesnė plautuvė.
Plautuvės medžiaga: galima rinktis plautuvę iš nerūdijančio plieno, tektonito ir fragranito. Visos šios Franke naudojamos medžiagos yra kokybiškos, tačiau kiekviena turi savo unikalių savybių.

Nerūdijančio plieno plautuvės paviršiuje lengviau pastebimi smulkūs įbrėžimai, tačiau ši medžiaga išskirtinai ilgaamžė - nerūdija, nesidažo nuo maiste esančių dažiklių ir atspari daugiau kaip 1000°C temperatūrai. Nerūdijančio plieno plautuvės beveik neįmanoma atsitiktinai sugadinti.

Fragranitas ir tektonitas gali būti įvairių spalvų, jų paviršiuje mažiau pastebimi įbrėžimai. Bet jie mažiau atsparūs aukštai temperatūrai (fragranitas iki ~ 280°C, tektonitas iki ~ 300°C) ir šiek tiek įgeria maistinius dažus. Iš šių kompozitų pagamintose plautuvėse indų negalima palikti ilgam laikui.