Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Nerūdijančio plieno gyvatukai Henris

Klasikinės konstrukcijos rankšluosčių džiovintuvai (gyvatukai) gali būti montuojami buitinio (geriamo) karšto vandens arba pastato šildymo sistemos vamzdyne.
Buitinio (geriamojo) vandens tiekimo sistemoje gali būti montuojami tik šios konstrukcijos rankšluosčių džiovintuvai.
Reikėtų rinktis gyvatuką, kurio diametras lygus arba panašus į esamo vamzdyno. Neturėtų būti jokių privirintų įvorių. Galimas nedidelis diametro sumažėjimas, kai gyvatuko galai redukuoti pramoniniu būdu, pvz. iš D32 vamzdžio į vidinį sriegį 3/4" arba iš D25 vamzdžio į vidinį sriegį 1/2".

Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvus (gyvatukus) galima montuoti plieno, plastiko vamzdynuose. Negalima montuoti variniuose ar žalvariniuose vamzdynuose.
Gyvatukų laikikliai turėtų būti iš nerūdijančio plieno; naudojant metalizuotus plastmasinius laikiklius, po kurio laiko danga pradeda trūkinėti ir luptis.

Gyvatukus ir kitus nerūdijančio plieno gaminius geriausia valyti specialiais tam skirtais valikliais; aliejaus, alyvos dėmes galima nuvalyti alkoholio pagrindu pagamintais valikliais.
Nerūdijančio plieno gaminius draudžiama valyti priemonėmis, turinčios hipochloritinės rūgšties ar chloridų. Negalima valyti ir šveitimo milteliais, nes abrazyvai gali palikti įbrėžimus.

Plienas, iš kurio gaminami šie gyvatukai, atitinka AISI 304 (JAV) ir EN 1.4301 (ES) standartus. Vamzdis: EN 10217-7:2005 (ES standartas) ir DIN 17457:1985 (Vokietijos standartas). Gaminiuose su vidiniu sriegiu nėra jokių virintų ar lituotų įvorių.
Gaminiai komplektuojami su tvirtinimo laikikliais.