Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Filtrai Filtrai

Nerūdijančio plieno plautuvės Franke

1911 m. Šveicarijos Roršacho mieste Hermanas Franke pradėjo gaminti nerūdijančio plieno plautuves. Per daugiau kaip 100 metų įmonė išaugo į didelį tarptautinį koncerną, gaminantį aukščiausios kokybės virtuvės įrangą ir kuriantį inovatyvius produktus. Kompanija įsikūrusi Šveicarijoje.

Viena atspariausių aukštai temperatūrai ir kitiems aplinkos veiksniams medžiagų yra nerūdijantis plienas. Jo sudėtis nėra vienoda, skirtingų komponentų kiekis keičia plieno savybes. Franke naudojamas lydinys yra nuo 1930 metų besitęsiančios evoliucijos rezultatas.
Franke plautuvių premium kokybės chromo-nikelio nerūdijantis plienas pasižymi ypatingu atsparumu korozijai ir ilgaamžiškumu. Lydinio sudėtyje esantys 17 - 18 % chromo prideda blizgesio bei papildomos apsaugos.