Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Sieninis termostatinis dušo/vonios maišytuvas Ravak Termo 300 TE 023.00/150

Sena kaina: 239.00 
179.25 
Sutaupote: 59.75  (25%) Sutaupyk 25%
X070097
+

Minimalus užsakymo kiekis "Sieninis termostatinis dušo/vonios maišytuvas Ravak Termo 300 TE 023.00/150" yra 1.

Termostatinis maišytuvas visada palaiko nustatytą vandens temperatūrą, todėl Jūs niekad daugiau nebepatirsite nemalonių pojūčių staigiai pasikeitus vandens temperatūrai. Tereikia reguliatorių pasukti į norimą padėtį.

Saugu net vaikams: blokavimo mygtukas termostato galvutėje trukdo savaimingai įsijungti karštesniam negu 38 °C vandeniui. Manipuliacijos su blokavimo galvute reikalauja iš vaikų sudėtingų judesių, todėl tikimybės nusideginti nėra.
Termostatiniai maišytuvai neturi svirties, bet yra speciali valdymo galvutė, apsaugota nuo nepageidautino judesio - pašalinta galimybė, kad maudantis po dušu Jūs pajudinsite svirtį ir pradės tekėti karštas arba šaltas vanduo. Padidinti temperatūrą iki aukštesnės kaip 38 °C galima bet kuriuo metu tiesiog paspaudus blokuojantį mygtuką.

Taupomas vanduo ir energija: temperatūra nustatoma automatiškai, nereikia be reikalo leisti karštą vandenį.

  • Tarpašiniai maišytuvo matmenys: 150 mm.
  • Kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminė.
  • Temperatūros valdymas kairėje, Cool Body.
  • Maišytuvo garantija: 5 metai.
  • Tinka visoms Ravak dušo kabinoms.

Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Gamintojas:
Ravak
Atstumas tarp ašių:
150 mm
Duomenys iš:
2018 m. katalogo

Svarbi informacija

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 18 val. darbo dienomis, 9 - 15 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu info@santechnikavisiems.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.