Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Tektonito plautuvės Franke

Tectonite® Franke yra novatoriška patentuota medžiaga. Iš jos pagamintos plautuvės yra modernios ir kokybiškos. Franke yra vienintelis gamintojas, kuris sukūrė ir užpatentavo naujos kartos sintetinę medžiagą Tectonite®.
Tektonito plautuvę galima valyti bet kokiomis valymo priemonėmis. Iš jo pagamintos plautuvės nebijo ultravioletinių spindulių ir neblunka.

Modernus įbrėžimams atsparus paviršius PiMC užtikrina apsaugą nuo UV spindulių, išsitepimų ir cheminių medžiagų, naudojamų buityje.
Dėl matinės tekstūros plautuvę lengviau prižiūrėti.
Nauja Tectonite ® medžiagos sudėtis su stiklo dalelėmis paviršiuje suteikia didesnį atsparumą įbrėžimams ir defektams. Paviršiaus atsparumas dilimui yra gerokai didesnis nei kitų kompozicinių medžiagų, esančių rinkoje.
Didelis atsparumas karščiui: 10-15 sek. atlaiko net 290°C temperatūrą. Paprastai orkaitės dėklas būna ne aukštesnės kaip 230°C karščio temperatūros. Plautuvė, pagaminta iš Tectonite® medžiagos, atspari karštiems puodams.
Plautuvės yra 100 % perdirbamos ir nekenksmingos aplinkai.

Tektonito plautuvės atsparumo bandymų video: