Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Vogi plastikinis DUO latakas su nerūdijančio plieno grotelėmis ir kraštais Premium 900mm

Vogi logotipas Ilgis: 900 mm
Sena kaina: 116.00 
92.80 
Sutaupote: 23.20  (20%) Sutaupyk 20%
RD90set.ABS-PR
+

Minimalus užsakymo kiekis "Vogi plastikinis DUO latakas su nerūdijančio plieno grotelėmis ir kraštais Premium 900mm" yra 1.

Vogi dušo latako kraštai ir grotelės yra pagaminti iš aukštos kokybės skandinaviško chromo-nikelio nerūdijančio plieno AISI 304, kuris yra atsparus korozijai, rūgštims ir agresyvioms cheminėms medžiagoms, kurios randamos valymo priemonėse. Latakas iš kokybiško ABS plastiko.

Aukščiausios kokybės ir 100% Lenkijoje gamintos medžiagos, atitinkančios aukščiausius Europos standartus, leidžia Vogi pasiūlyti latakams net 25 metų garantiją. Gamintojas garantuoja labai ilgą latakų tarnavimo laiką.

Specialus DUO grotelių dizainas leidžia montuoti lataką dviem būdais.
Vieną grotelių pusę galima užpildyti keraminėmis plytelėmis arba pasirinkti kitą pusę, kuri turi lygų metalinį paviršių.

Abiem atvejais vanduo nuteka per siaurus plyšius tarp grotelių ir pagrindinio korpuso.
Po grotelėmis esantys amortizatoriai yra pagaminti iš specialaus plastiko, kad būtų išvengta smūgių ir trinties tarp linijinių dušo kanalizacijos metalinių komponentų.

Savybės:

  • Šoninis, horizontalus pajungimas D50.
  • Reguliuojamos latako kojelės
  • Plaukų gaudyklė
  • Min. Aukštis: 62 mm
  • Ilgis grotelių (L): 900 mm
  • Ilgis viso latako (L+40): 940 mm
  • Vandens pratekamumas DN50- 56 l/min.
Gamintojas:
vogi
Ilgis:
900 mm
Duomenys iš:
2020 m. katalogo

Svarbi informacija

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 18 val. darbo dienomis, 9 - 15 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu shop@certa.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.