Dėmesio Mūsų tinklapyje naudojami slapukai Jūsų nustatymų įsiminimui ir registracijai. Slapukų priėmimą galima išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti svarbios tinklapio funkcijos.Tęsiant naršymą sutinkama su slapukų naudojimu. SUTINKU

Vogi auksinis ABS DUO latakas su nerūdijančio plieno grotelėmis ir kraštais 600mm

Sena kaina: 218.00 
174.40 
Sutaupote: 43.60  (20%) Sutaupyk 20%
RD60set GOLD
+

Minimalus užsakymo kiekis "Vogi auksinis ABS DUO latakas su nerūdijančio plieno grotelėmis ir kraštais 600mm" yra 1.

Vogi dušo latakas ir grotelės yra pagaminti iš aukštos kokybės skandinaviško chromo-nikelio nerūdijančio plieno AISI 304, kuris yra atsparus korozijai, rūgštims ir agresyvioms cheminėms medžiagoms, kurios randamos valymo priemonėse. Latako sudedamos dalys pagamintos iš kokybiško ABS plastiko.

Aukščiausios kokybės ir 100% Lenkijoje gamintos medžiagos, atitinkančios aukščiausius Europos standartus, leidžia Vogi pasiūlyti latakams net 25 metų garantiją. Gamintojas garantuoja labai ilgą latakų tarnavimo laiką.

Specialus ir išskirtinis DUO grotelių dizainas leidžia montuoti lataką dviem būdais.

Vieną grotelių pusę galima užpildyti keraminėmis plytelėmis arba pasirinkti kitą pusę, kuri turi lygų auksinį, metalinį paviršių.
Abiem atvejais vanduo nuteka per siaurus plyšius tarp grotelių ir pagrindinio korpuso.
Po grotelėmis esantys amortizatoriai yra pagaminti iš specialaus plastiko, kad būtų išvengta smūgių ir trinties tarp linijinių dušo kanalizacijos metalinių komponentų.

Savybės:

  • Auksinis paviršius
  • Šoninis, horizontalus pajungimas D50.
  • Reguliuojamos latako kojelės
  • Plaukų gaudyklė
  • Min. Aukštis: 62 mm
  • Ilgis grotelių (L): 600 mm
  • Ilgis viso latako (L+40): 640 mm
  • Vandens pratekamumas DN50- 56 l/min.
Gamintojas:
vogi
Duomenys iš:
2020 m. katalogo

Svarbi informacija

Prieš perkant sudėtingą techniką geriau pasiskambinti telefonu +370 611 88188 (8 - 18 val. darbo dienomis, 9 - 15 val. šeštadienį) arba kreiptis el. paštu info@santechnikavisiems.lt – specialisto patarimas dažnai padeda sutaupyti laiko ir kitų resursų ar pasirinkti konkrečiu atveju tinkamesnį įrenginį. Laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 611 88188 !

Prekių spalvos ir formos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Prekių aprašymai yra bendro pobūdžio, juose gali būti netikslumų ar paminėtos ne visos produkto savybės.